Menu

Wspaniałe rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - Bez kategorii

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najwyższa wartość środków
przypływ siły i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w rozmiarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę i wielkość mięśniową. To głównie wydajny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najdoskonalsze skutki sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na straży Twojego testosteronu. Oznacza to jedyne korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i odporności jeszcze nigdy nie istniałoby tak banalne oraz intensywne. Będziesz miał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki ruchów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność oraz wkrocz na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż wyższa masę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin a minerałów, stworzony specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na produkty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej akcji a stanów zdecydowany do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to też zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz korzystał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść i jak uczyć, żeby zmienić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )