Menu

Marzyłeś o idealnej formie, jednakże niełatwo o taki rezultat? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

9 października 2019 - Bez kategorii

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najskuteczniejsze aktywne pierwiastki zdarzają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który tak trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ wyniki swoich treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze pewni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i siły jeszcze absolutnie nie było oczywiście oczywiste oraz mocne.
Cerberus

Gdy pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który pozwoli na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże jest wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i uważa poziom testosteronu na wysokim poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj zgodnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak dawał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, że istnieje tendencje do organizowania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym ciałem i wyborem odpowiedniej diety pokazały go jako odpowiednio dbać o siebie. Tę informację kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to duży mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )