Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą że istnieć niezdrowa dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który polepsza ich projekt oraz organizację. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie nadają się zarówno dla pań, jak i dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na następny element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w niniejszym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To aktualnie te fakty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu specyfiku oraz planują szerokie miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co wewnątrz tym chodzi, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo

Pro Engine
Revitalum-Mind Plus