Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością potrafi stanowić nieprawidłowa dieta i niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który podnosi ich wizerunek i organizację. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie nadają się i dla osób, jak oraz dla gości, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, rzutując na kolejny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w niniejszym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dopiero owe składniki decydują o dobrym funkcjonowaniu preparatu a biorą szerokie znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine
Revitalum-Mind Plus