Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z licznych elementów wzmacniających, jakie wydobywają się w tymże serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji widać i odczuwać różnicę. To ogromna formuła, która koncentruje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skupionych spośród nimi pomoce. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży wprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zastosować z atutów tego specyfiku osobiście.

Vivese

ProEngine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso