Menu

ProEngine Ultra – Masz już dość marnowania połowy pensji na paliwo? Wykorzystaj moc swojego pojazdu jak najlepiej!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

ProEngine Ultra to nowoczesna formuła pozwalająca na usprawnienie przebiegu spalania poprzez uszlachetnienie każdego paliwa. Jej sekret polega na:

• efektywnym pozbywaniu się wody z zespołu paliwowego

• usprawnieniu przebiegu spalania

• czyszczeniu komory spalania

• czyszczeniu przewodów paliwowych

• eliminowaniu bakterii

• redukowaniu szlamu

Cenę tego wyjątkowego artykułu pochodzi z jego składników – ta ogromna formuła może zwiększyć właściwości napędowe paliwa, rozbijając jego łańcuchy węglowe. Parametry spalania dzięki temu szybko robią się lepsze, natomiast kierowca zaistniałe zmiany takie jak mniejsze spalanie to i rozwój mocy silnika zauważy od razu po wykonaniu fenomenalnego Pro Engine Ultra.

To natomiast jeszcze nie koniec możliwości Pro Engine Ultra – efekt ten prócz tego, iż od razu poprawia wydajność silnika potrafi również cofać szkody, które zostały mu spowodowane przez nawet wiele lat nieefektywnego użycia. Regularne stosowanie Pro Engine Ultra pozwala na skuteczne czyszczenie komory spalania z kamieni, które przez owe wszystkie lata doskwierały silnikowi – niszcząc nie właśnie tę pozycja pojazdu, ale i portfel jej posiadacza. Dopełnienie powyższych wartości jest jeszcze konserwacja elementów spalania, dzięki jakiej każde wysoce wymieniony korzyści z używania Pro Engine Ultra uważają się jeszcze długo – zaś najmniej do czasu przejechania 5000 kilometrów.

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese

Vivese