Menu

Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się znacznie lepiej! Teraz jest to niezwykle proste z Untoxin!

11 listopada 2018 - Bez kategorii

Untoxin to suplement diety w struktury kapsułek. Wynik ten przeznaczony jest do brania w stopniach prania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie że istnieć efektem wykorzystywania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się zatem na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji spokojnej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przenosi się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy wyrywać w trakcie albo po posiłku, popijając wielką kwotą wody. 

Początkowe wyniki stosowania preparatu Untoxin można zauważyć zaraz po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego przyjmowania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na każdy jego element.

Suplementy diety winnym stanowić składane w temperaturze domowej w szkoła naturalny dla niewielkich dzieci. Chronić przed światłem oraz podejmowaniem wilgoci. Środek przeznaczony jest dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie pewno żyć wdrażany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai-Berry Extreme

AfricanMango