Menu

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten niekonwencjonalny specyfik juz teraz!

10 listopada 2018 - Bez kategorii

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla kobiet odchudzających się, które zamierzają pozbyć się zbędnych kilogramów oraz monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz robi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia ponadto w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w środku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno dokonywać się tak, jak poradził lekarz czy razem z informacjami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w procesu dnia to dwie kapsułki – rano a wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z zasadą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na którykolwiek składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy korzystać w okresie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy nosić w tle niedostępnym dla niemowlęta. Przed przyjęciem należy przetestować datę siły na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do spożycia w przeciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić praktyczne jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra Slim

Therma Cuts