Menu

Sposoby na silniejszy wzwód

14 marca 2015 - problemy z potencją
Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu viagra bez recepty do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby zainicjować widoczną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój członek jest przeważnie zmęczony. Musi odpocząć. Dlatego niezwykle istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest kamagra w zelu zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezwykle ważny.