Menu

9 przepisów na podbicie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
9 przepisów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Oto parę prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, iż kontakt cielesny aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Zauważyli oni, że filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa większa ilość krwi.

5. Pij ekstrakt z owocu granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie wzmaga przepływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wytwarzanie fal alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. W takim razie należałoby włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do członka. Pewne badanie dowiodło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra cena